Спеціаліст розповів про своїх фаворитів серед продуктів. Всі вони коштують дешево і продаються скрізь, що тільки додає їм плюсів.

Відомий китайський дієтолог Чен Лі розповів які продукти здатні відновити здоров’я. Важливо, що ці продукти дуже популярні і доступні кожному. Йдеться про буряк, моркву і яблука.

У цих продуктах, стверджує експерт, є всі необхідні вітаміни і мікроелементи необхідні організму. Чен Лі рекомендує робити з них смузі або вичавлювати сік. Після чого він радить дати постояти напою близько години. Це потрібно, щоб всі важливі з’єднання встигли звільнитися. Після цього чудо-сік можна пити.

Досить одного стакан в день, щоб з часом відчувати себе значно краще, вважає дієтолог. Цей напій забезпечує детокс нирок і печінки. Також він відмінно зменшує менструальні болі у жінок, зміцнює імунітет, омолоджує і лікує щитовидку.

Корисних властивостей у напою дуже багато. Так, наприклад, буряк багатий бетаціаніном – речовиною, яка відмінно позбавляє організм від токсинів. Існують дослідження, які стверджують, що бетаціанін запобігає розвитку ракових клітин. Крім цього буряк ефективний при лікуванні подагри і недуг жовчного міхура. У буряку міститься фолієва кислота, яка зміцнює імунітет і дуже корисна для майбутніх мам.

Морква багата каротином, який покращує зір і бореться з холестерином в крові. Також вона корисна для людей з вугровою хворобою. Яблука відмінно зміцнюють серцевий м’яз, а оцет з яблук може запобігти виникненню каменів в нирках.