У броколі є майже всі поживні речовини, яких потребує людський організм. А ще цей продукт має три важливі для здоров’я переваги.

З броколі ви можете отримати більше білка, ніж з інших овочів. Крім того, до складу цього продукту входять клітковина, вітамін С, К, калій, залізо. Наукові дослідження показують, що найбільша користь для організму від цього овочів забезпечується при його приготуванні на пару.

Якщо ви додасте до свого щоденного раціону броколі, то можете очікувати наступних переваг.

Запобігання раку. У броколі повно з’єднань, що захищають від розвитку раку. Згідно з науковими дослідженнями, при вживанні броколі ви зможете знизити ризик розвитку раку товстої кишки, легень, молочної залози, підшлункової залози, передміхурової залози, шлунка.

Зниження показників “поганого” холестерину. Завдяки речовинам, що містяться в броколі, відбувається синтез нових жовчних кислот із холестерину та знижується власне рівень холестерину в організмі (особливо допомагає в цьому капуста, приготовлена на пару). Також при цьому знижується ймовірність розвитку раку та хвороб серця.

Поліпшення здоров’я очей. За рахунок лютеїну та зеаксантину, які можна знайти у броколі, ризик появи вікових захворювань очей знижується. А ще в броколі є бета-каротин: ця речовина в організмі людини перетворюється на вітамін А.