ГоловнаНовини Здоров'яПрацюючи з дому, можна зіпсувати здоров’я

Працюючи з дому, можна зіпсувати здоров’я

З’ясувалося, що працювати віддалено не так добре, як могло бути здаватися. Головні мінуси.

На роботу після відпустки

Здавалося б, працювати не в офісі – це суцільні переваги. Ніхто не відволікає від роботи, колеги не шумлять, не смикають. Виявляється, ті, хто працює віддалено частіше офісних працівників страждають безсонням, нервують і переробляють.

Міжнародна організація праці ООН провела масштабну аналітичну роботу, вивчивши дані 15 держав. У дослідженнях брали участь співробітники, які працюють повністю віддалено, ті, хто іноді заглядає в офіс і люди з повною зайнятістю.

Виявилося, що у всіх людей, які не входять до групи працюючих постійно в офісі, безсоння турбувало частіше. Рівень стресу спостерігався у представників усіх груп, але виявилося, що серед офісних працівників-це кожен четвертий, а серед віддаленників (навіть часткових) – понад 40 відсотків. Схожі показники були і з безсонням.

Читайте також:  Як зрозуміти, що виник тромб?

Розлад сну і постійний стрес особливо сильно впливає на роботу серцево-судинної системи, функцію головного мозку і обмін речовин.

У чому причина? Фахівці вважають, що виною всьому змішування особистого життя, включаючи домашні справи, і роботи.

Один з авторів дослідження Джон Мессенджер пояснює, що для здоров’я найкорисніше два дні на тиждень працювати вдома, решту часу проводити в офісі або сидіти в кафе.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News