Збалансована дієта – кращий спосіб підтримувати своє здоров’я, а значить, продовжувати життя. Однак є кілька продуктів, які мають більший вплив на тривалість життя, що було доведено дослідженнями.

Чорниця

Одна робота, опублікована в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, показала, що продукти, багаті антиоксидантами, можуть сприяти довголіттю. Чорниця – ягода, в якій присутня велика кількість антиоксидантів. Дослідження, представлене в Journal of Agricultural and Food Chemistry, показує, що постійне вживання чорниці подовжує життя.

Зелень

Листова зелень, можливо, один з найбільш поживних продуктів за кількістю вітамінів і мікроелементів. Такі дані представлені в журналі Preventing Chronic Disease. Листова зелень тісно пов’язана зі зниженням ризику хронічних захворювань.

Читайте також:  Лікар-педіатр назвала наслідки плоскостопості для здоров'я

Горіхи

Любите перекушувати горішками в середині дня? Не відмовляйтеся від цієї звички. Споживання горіхів тісно пов’язане зі зниженням ризику серйозних хронічних захворювань. Одне дослідження, опубліковане в The New England Journal of Medicine, прийшло до висновку, що чим частіше люди вживають горіхи, тим нижче їх ризик смертності від декількох причин.