Вода для дітей вважається невід’ємною частиною нормального функціонування організму, адже саме ця рідина бере активну участь у біохімічних реакціях, забезпечує терморегуляцію та транспортування поживних речовин, а також допомагає виводити шлаки та продукти обміну. Чим молодша дитина – тим більший відсоток вмісту води в її організмі, а тому новонародженим, що перебувають на грудному вигодовуванні потреби давати цю рідину немає, адже материнське молоко на 80% складається з неї. Що стосується малюків, які споживають суміші, то до 6 місяців нормою є вживання 100-200 мл води. Коли дитина вже харчується кашами та пюре, то за одну добу повинна випивати в середньому 250 мл рідини. У малечі віком від 1 до 3 років добова норма споживання води складає 300-400 мл, а 3-7 років – 1 л.

Мінеральна вода для дітей: як привчити дитину до її споживання?

Вода Mams Familly

Деякі дітки доволі часто просять батьків дати їм водички, проте дехто робить це доволі рідко, а тому дорослим варто дещо змінити підхід, тобто:

  1. Змінити подачу. Коли лікувальна вода подається у звичному пакуванні, у малечі навряд чи з’явиться бажання споживати її якомога більше, але якщо перелити рідину у красиву кружку чи пляшечку, то відношення до споживання рідини у дитини може змінитись.
  2. Мінімізувати кількість вживання солодких напоїв. Звісно, коли перед малечею постане вибір між солодкою чи дитячою водою мінеральною, то вона, скоріш за все, надасть перевагу першому варіанту. Але, варто все ж пояснювати дитині про шкоду солодкої води та на власному прикладі показувати споживання саме корисної, лікувальної води.
  3. Розмістити пляшку з водою у доступному місці. Якщо ви вирішили купити лікуючу воду дитині, спочатку навчіть малечу її відкривати та переливати у склянку чи кружку. Коли малюк поки не може цього робити самостійно, воду необхідно наливати у пляшечку.

Більшість лікарів-педіатрів і досвідчених батьків переконані, що найкращою вважається саме дитяча лікувальна вода, оскільки цей продукт не лише усуває спрагу, а й наповнює організм корисними та життєво необхідними компонентами: магнієм, кальцієм, фосфором та іншими. Важливо також розуміти, що більшість діток замість звичайної води обирають солодкі газовані напої, морси, соки, компоти, узвари, адже їм характерний більш насичений смак. Так, вони мають право бути присутніми в раціоні, проте, на жаль, через наявність у складі цукру повністю втамувати спрагу ними не вдасться, та й їх регулярне споживання негативно впливає на стан зубів, шкіри і доволі часто призводить до зневоднення. Щоб уникнути подібних неприємностей, ідеальним рішенням стане лікувальна мінеральна вода.

Великий попит має вода Donat Mg, що видобувається з джерел глибиною понад 600 м. Це єдина рідина, яка містить найбільше магнію, понад 1040 мг/л. Вона ефективно втамовує спрагу, а також допомагає у боротьбі з втомою, слабкістю, головним болем, безсонням, проблемами шлунково-кишкового тракту. Окрім цього, педіатри рекомендують ввести в раціон дитини воду АЛЕКС з Шаянського родовища. Продукт покращує обмін речовин, а також рекомендується при розладах шлунка.

Для поповнення водного балансу варто купити лікувальну воду на mams.family!

Щоб малеча почувалась відмінно, слід купити лікувальну воду на mams.family. В наявності є продукція торгових марок Donat Mg і АЛЕКС, що зарекомендували себе з кращої сторони як по смакових, так і корисних властивостях. Mamsfamily – магазин дитячих товарів, що турбується про дітей і батьків, тому пропонує купити лікувальну воду оптом. При здійсненні такого замовлення надаються знижки, а тому покупка тут є вигідною і з фінансових аспектів. Mams family – це не лише доступні ціни на наявну продукцію, а й:

  • широкий асортимент лікувальних вод для різноманітних потреб;
  • відмінна якість товарів, адже магазин співпрацює з перевіреними постачальниками та виробниками;
  • індивідуальний підхід, оскільки консультанти готові порадити, яку воду придбати у тих чи інших ситуаціях;
  • швидке відправлення та доставка по всій Україні.

Щоб мінеральну воду АЛЕКС чи donat mg купити оптом, варто перейти на сайт mams.family й уважно переглянути каталог. Це чудове рішення для того, щоб дитина почувалась бадьоро та мала відмінне самопочуття, а батьки змогли забезпечити їй правильний водний баланс.

*На правах реклами