Як говорилося у відомому фільмі, в сорок років життя тільки починається. Однак деякі моменти можуть бути для організму набагато складніше, ніж в юному віці. Тому після досягнення цієї знаменної дати варто переглянути своє харчування і відмовитися від деяких продуктів.

Газована вода

Строго кажучи, від газованої води варто відмовлятися всім. Дослідження пов’язують регулярне вживання солодких напоїв із захворюваннями серця, які є головною причиною смерті по всьому світу.

Крім того, дослідження, в якому брало участь 80 тис.жінок показало, що у тих, хто вживав в день банку газованої води, ризик розвитку подагри був на 75% вище, ніж у жінок, які рідко вживали такі напої.

Читайте також:  Вчені назвали відмінні риси людей, які є довгожителями

Батончики для схуднення

Батончики, особливо їх протеїнові варіанти, можуть бути чудовою альтернативою ланчу. Однак багато подібних продуктів також шкідливі, як і їх звичайні версії.

Цукор і пальмова олія, які додаються рядом виробників, можуть привести до запалень, а також набору зайвих кілограм.

Оброблене м’ясо

М’ясні делікатеси відмінно підходять в якості перекусу або закуски. Але в них містяться канцерогенні нітрати і величезна кількість солі, що підвищує тиск.

Дослідження, опубліковане в журналі European cytokine Network, показало, що нітрати збільшують окислювальний стрес, який може пошкодити колаген і еластин в шкірі, що збільшить кількість зморшок.

Читайте також:  Щоденне вживання зеленого чаю і кави знижує ризик смерті у людей з діабетом

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News