Прийом їжі в кімнаті з синім освітленням захищає чоловіків від переїдання. До такого дивного висновку прийшли американські вчені з Університету Арканзасу.
 

Дослідники з США з’ясували, що пофарбована синім світлом їжа викликає у представників сильної статі підсвідому підозрілість, через що вони їдять її більш обережно. Таким чином, вживання їжі в приміщенні, яке висвітлюється синіми лампочками, здатне захистити чоловіка від переїдання. А ось на жінку колір освітлення ніякого впливу не робить, тому що представниці прекрасної статі більше покладаються на запахи, а не на кольори.

“Оскільки натуральний синій колір рідко зустрічається серед продуктів харчування, то у чоловіків виникають сумніви щодо того, наскільки таку їжу безпечно вживати, – розповідає автор Хан Сеок-Сео. – Звичайно, ці сумніви носять виключно підсвідомий характер, однак вони все одно не дають чоловікам вживати занадто багато продуктів. Жінки, на жаль, їдять однаково при будь-якому освітленні, це ще одна різниця в психології ствтей”.

Ці дані були отримані на основі спостережень за 112 людьми, яких просили з’їсти одні й ті ж страви, але в кімнатах з різним освітленням. Незважаючи на те, що добровольці з’їдали різну кількість млинчиків і омлетів в залежності від кольору лампочок, всі вони зазнали однакове задоволення від їжі і зіткнулися з однаковим почуттям насичення. Це довело, що саме синій колір є ідеальним для освітлення кухні у тих людей, які хотіли б зберегти свою талію і уберегти себе від переїдання.

Читайте також:  Гастроентеролог пояснила, які каші корисніші

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СПОСОБИ НЕ ВІДЧУВАТИ ГОЛОД, ДИВНІ І ПРОСТІ

ДИВНІ СПОСОБИ СХУДНЕННЯ

СМАК КАВИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КОЛЬОРУ ЧАШКИ