Одним із простих, але дієвих способів запобігти зараженню зимовими вірусами, що циркулюють, є дотримання гігієни, стверджує фахівець.

Фармацевт Карен Бейкер розповіла в інтерв’ю виданню Express про заходи захисту від зимових респіраторних хвороб – застуди, грипу, коронавірусу.

Гарна гігієна. Порада фармацевта: у сезон інфекцій потрібно часто мити руки з милом, а також ретельніше стежити за чистотою поверхонь, до яких доводиться торкатися.

Підтримка імунної системи. Активна та сильна імунна система покращує захист від зараження застудою та грипом. Щоб уникнути її ослаблення, фахівець рекомендує достатньо спати, дотримуватись збалансованого раціону, залишатися фізично активним, здійснювати піші прогулянки на свіжому повітрі, а також знаходити час, щоб знімати стрес та розслаблятися.

Читайте також:  Зберігайте міцні та здорові кістки за допомогою цих 4 порад

Крім того, підтримку імунітету взимку надає прийом вітаміну D. Також потрібно прагнути до того, щоб у раціоні було достатньо продуктів, що містять вітамін С – його отримання підтримує добрий стан слизових, службовців бар’єром для вірусних частинок.

Пиття води. Фармацевт констатує: у зимові місяці важливо пити чисту воду – достатнє зволоження відіграє важливу роль у тому, як тіло чинить опір інфекціям.