Як з’ясувалося, 23 листопада є найпопулярнішим для інтрижок днем в році. Цілком можливо, що це пояснюється холодною погодою і останньою можливістю для зрадників відірватися перед довгими канікулами.

У деяких країнах світу сьогодні називають «невірною п’ятницею», так як це чи не остання за часом можливість для любителів подружніх зрад сходити наліво і залишитися при цьому непоміченими. А все тому, що потім настає довгий сезон свят і покупки подарунків, під час якого зраджувати своїм половинам буває просто ніколи. Так що якщо сьогодні ваш чоловік прийде з роботи несподівано пізно, то у вас з’явиться вагомий привід насторожитися.

Принаймні, саме таку інформацію надав популярний веб-сайт, призначений для організації побачень одружених людей. Попит на подібні портали постійно зростає, вони об’єднують людей, які вже перебувають у шлюбі і планують завести коханця або коханку. Виявилося, що 80% різного роду подружніх зрад плануються користувачами сайту саме на 23 листопада. Творці порталу і психологи вважають, що частково в цьому винна погана погода. Довші за тривалістю ночі і холод за вікном ідеально підходять для людей, які бажають злитися в пристрасних обіймах і випробувати тепло забороненої любові.

Якщо ваша друга половинка на ці вихідні запланувала якусь поїздку, то і тут варто проявити максимальну обережність. Сайт показав, що 40% його користувачів вибираються куди-небудь подалі для здійснення подружніх зрад в ці вихідні. Багато хто пояснює подібні поїздки своєму подружжю як ділові. На другому місці за популярністю необхідність “побачити друга”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ ВВАЖАЮТЬ ЗРАДОЮ РІЗНІ РЕЧІ

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ЧОЛОВІК МОЖЕ ЗРАДИТИ?