Як зазначила лікарка-косметологиня Лора Мітт, є прості правила, що зберегти красу і здоров’я.

Головне, до чого потрібно прагнути, — нормалізувати вагу. Лікар радить позбутися від переробленої їжі, перейти на дробове харчування, насичене кератином, вітамінами групи A і D. На її думку, потрібно їсти більше каш, фруктів, овочів. Від ковбасних виробів краще взагалі відмовитися.

Важливо позбутися від негативу. Поганий настрій і стрес змушують організм виробляти кортизол і адреналін, зазначила Мітт. Ці гормони сприяють запуску процесів старіння.

– Намагайтеся уникати конфліктних ситуацій, а якщо вони виникають, пам’ятайте, що, вступаючи з кимось в перепалку, ви віддаєте свою енергію чужій людині, – радить кометологиня.

І третя порада — використовувати сонцезахисні засоби. Ультрафіолет негативно впливає на шкіру, тому і взимку, і влітку потрібно використовувати відповідні косметичні засоби.

— Зараз соромно бути в’ялим, неохайним. Культура в нашій країні змінюється, нехай поступово, але просування відбувається. І кожна людина прагне покращитися, знайти більш привабливу «обгортку». Гіалуроновою кислотою проколюють обличчя не тільки жінки, але і чоловіки, щоб зберегти вологість і пружність шкіри, — підкреслює фахівець.