Результати дослідження, опубліковані в «Журналі клінічної ендокринології та метаболізму», показали, що між кількістю пройдених протягом дня кроків та розвитком діабету другого типу існує зв’язок. І це може допомогти у профілактиці виникнення цього захворювання.

Діабет другого типу є досить поширеним серед пацієнтів. Відомо, що він виникає у 90-95% людей із діабетом. Найчастіше розвивається він у людей віком від 45 років.

Після аналізу результатів, отриманих з пристроїв, вчені дізналися, як пов’язані фізична активність і діабет другого типу, пише Medical Xpress.

Виявилося, що люди, які більше часу на день приділяли фізичній активності, мали менше шансів наштовхнутися на розвиток діабету другого типу. Виходить, що для профілактики цукрового діабету важливо рухатися та ходити пішки.

Фахівці здійснили аналіз даних Fitbit. Загалом було взято інформацію про 5677 учасників, включених до дослідницької програми NIH All of Us у 2010-2021 роках. Приблизно 75% всіх учасників були жіночої статі.

За чотири роки спостереження за людьми було зареєстровано 97 нових випадків цукрового діабету. Однак ті, хто щодня проходив у середньому 10700 кроків, на 44% менше схилялися до діабету другого типу, ніж люди, які проходили 6000 кроків.