Чому з віком виникають хвороби суглобів. Із-за чого це відбувається.

Болять суглоби? Як би не називалося саме захворювання, це один з різновидів запалення тканин і основних причин цього запалення може бути тільки три. Давайте розберемося. Можливо, це допоможе вам не займатися самолікуванням, а звернутися до фахівця, який поставить правильний діагноз і запропонує адекватну допомогу. Отже, причини хвороб суглобів.

Травма

До них відносяться як травми, викликані серйозним механічним впливом, удари, вивихи, розтягування, так і мікротравми, причиною яких є постійне незначний вплив зовнішніх факторів. Наприклад, до мікротравм може привести незручне становище руки за робочим столом. Суглоби запалюються, може виникнути бурсит, і лікування проводиться протизапальними препаратами та усуненням наслідків і причин травматичної дії.

Ревматизм

Ревматичні процеси виникають від того, що імунітет людини включає процес, що руйнує власні тканини. Найбільше страждають від цього сполучні тканини, яких найбільше знаходиться в суглобах. В такому випадку вам краще звернутися до фахівця-імунолога.

Інфекція

Артрит, ще одне запалення суглобів, може виникнути, як в слідстві травми, так і в результаті занесеної внутрішньої інфекції будь-якого хронічного захворювання. Отже, при такій причині болю необхідно буде лікувати інфекцію. А це вже зовсім інші препарати. Бережіть себе. Не займайтеся самолікуванням.