Чому з віком виникають хвороби суглобів. Із-за чого це відбувається.

Болять суглоби? Як би не називалося саме захворювання, це один з різновидів запалення тканин і основних причин цього запалення може бути тільки три. Давайте розберемося. Можливо, це допоможе вам не займатися самолікуванням, а звернутися до фахівця, який поставить правильний діагноз і запропонує адекватну допомогу. Отже, причини хвороб суглобів.

Травма

До них відносяться як травми, викликані серйозним механічним впливом, удари, вивихи, розтягування, так і мікротравми, причиною яких є постійне незначний вплив зовнішніх факторів. Наприклад, до мікротравм може привести незручне становище руки за робочим столом. Суглоби запалюються, може виникнути бурсит, і лікування проводиться протизапальними препаратами та усуненням наслідків і причин травматичної дії.

Читайте також:  Чому продукти, корисні для кишечника, можуть зашкодити кровоносній системі

Ревматизм

Ревматичні процеси виникають від того, що імунітет людини включає процес, що руйнує власні тканини. Найбільше страждають від цього сполучні тканини, яких найбільше знаходиться в суглобах. В такому випадку вам краще звернутися до фахівця-імунолога.

Інфекція

Артрит, ще одне запалення суглобів, може виникнути, як в слідстві травми, так і в результаті занесеної внутрішньої інфекції будь-якого хронічного захворювання. Отже, при такій причині болю необхідно буде лікувати інфекцію. А це вже зовсім інші препарати. Бережіть себе. Не займайтеся самолікуванням.