Якщо ви постачаєте медичні препарати або плануєте працювати за цим напрямом, пропонуємо дізнатися, якими трьома способами можна продавати їх державним замовникам.

Допорогові та спрощені закупівлі в системі Prozorro

Найбільш швидкий спосіб продажу товарів — це участь у допорогових (до 50 000 грн) та спрощених (від 50 000 до 200 000 грн) закупівлях. Дана процедура триває не довше двох тижнів та складається з таких етапів:

  1. Замовник оголошує закупівлю медичних препаратів в електронній системі Prozorro.
  2. Зацікавлені постачальники у відповідь надсилають свої цінові пропозиції.
  3. Відбувається аукціон, в результаті якого перемагає учасник з найвигіднішою ціною.

Завдяки невеликим бюджетам, участь у допорогових та спрощених закупівлях найкраще підходить постачальникам з невисоким обсягом товару, а також новачкам, які лише знайомляться з публічними тендерами.

Тендери в системі Prozorro

До тендерів відносяться відкриті торги. Вони не мають обмежень по бюджету, а тому підходять для всіх постачальників — кожен зможе знайти закупівлю на свій смак. Алгоритм участі у відкритих торгах аналогічний описаному вище, але в даному випадку процедура може тривати довше, а замовник може вимагати більшу кількість документів, що підтверджують відповідність товару. Для участі у тендері постачальнику необхідно виконати такі кроки:

  1. Відкрити сторінку пошуку Тендери на лікарські засоби, щоб знайти цікаве оголошення. Додатково можна використовувати фільтри та пошук за ключовими словами.
  2. Уважно ознайомитися з умовами вибраного тендеру. Звернути увагу на ціну, перелік необхідних документів та інші важливі нюанси тендерної документації.
  3. Подати тендерну пропозицію (для цього знадобиться попередньо зареєструватися). У пропозиції вказати бажану ціну, що не перевищує вказану в оголошенні, та додати всі документи, які вимагаються замовником.
  4. Дочекатися дня аукціону та взяти в ньому участь. Протягом трьох раундів знижувати свою цінову пропозицію так, щоб вона виявилась найвигіднішою,але при цьому залишалася вигідною для вас.

У разі перемоги із постачальником укладають договір про закупівлю.

Продаж товарів у Prozorro Market

У маркетплейсі можна продавати товари широкого вжитку, які необхідні державним замовникам: медичні засоби, харчові продукти, канцелярію, офісну техніку, одяг, електроенергію, воду і т.д. Для того, щоб стати постачальником Prozorro Market, достатньо пройти кваліфікацію в категорію, у якій ви працюєте — підтвердити досвід постачання аналогічних товарів. Після цього можна розміщувати свої товари на віртуальній вітрині та отримувати замовлення від держустанов на суми до 200 000 грн.

*На правах реклами