Низька якість сну викликає масу неприємних наслідків для здоров’я. А ці три аспекти стосуються суто чоловіків.

Майже 29,2% чоловіків, як показало недавнє дослідження, сплять у середньому 6 годин або навіть менше. Хронічне розлад сну — одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються багато людей, і особливо чоловіки. Одного разу втрачений сон не може бути компенсований у вихідні. Нестача сну призводить до прояву безлічі проблем, з якими особливо часто має справу сильна стать.

Еректильна дисфункція

Дослідження показують, що майже 50% чоловіків відчувають еректильну дисфункцію з різних причин. Поганий сон може призвести до проблем з ерекцією. Чоловіки, які страждають від нічної гіпоксемії, найчастіше пізніше відчувають еректильну дисфункцію від помірної до повної. Апное уві сні також може призвести до еректильної дисфункції, як і безсоння.

Читайте також:  Як скоригувати раціон восени

Хвороби нижніх сечовивідних шляхів

З цією проблемою часто стикаються літні чоловіки. Симптоми включають поганий відтік сечі, неповне випорожнення сечового міхура, напруга, зміна частоти сечовипускання, мляве сечовипускання та ніктурію. Ці стани впливають на сон, тому що позиви до сечовипускання частіше виникають уночі та навпаки. Обструктивне апное уві сні та безсоння також можуть викликати проблеми нижніх сечовивідних шляхів у чоловіків.

Безпліддя

Поганий сон пов’язаний із безпліддям у чоловіків. На думку лікарів, брак сну або погана його якість може призвести до зниженого вироблення сперматозоїдів, що призведе до нездатності чоловіка зачати дитину.