Дослідження показують, що дешевий дієтичний продукт може допомогти вам позбавитися від шкідливого жиру на животі.

Вісцеральний жир сусідить з життєво важливими органами тіла, такими як печінка і кишечник. Це одна зі складових метаболічного синдрому-сукупність станів, що підвищують ризик серцевих захворювань. Шкідливий жир на животі також може перешкоджати виробленню інсуліну – попередника діабету 2 типу.

У дослідженнях на тваринах було виявлено, що оцтова кислота( AcOH), основний компонент оцту, пригнічує накопичення жиру в організмі.

Це відкриття спонукало дослідників вивчити вплив прийому оцту на зниження жирової маси у огрядних японців в подвійному сліпому дослідженні. Пацієнти були випадковим чином розділені на три групи з однаковою масою тіла, індексом маси тіла (ІМТ) і окружністю талії.

Читайте також:  Названий овоч, який діє на організм як натуральний антибіотик

Протягом 12-тижневого періоду лікування учасники в кожній групі щодня приймали 500 мл напою, що містить 15 мл оцту, 30 мл оцту або 0 мл оцту.

Результати: маса тіла, ІМТ, площа вісцерального жиру, окружність талії та рівні тригліцеридів у сироватці були значно нижчими в обох групах, які приймали оцет, ніж у групі плацебо.

«На закінчення, щоденне споживання оцту може бути корисним для запобігання метаболічного синдрому за рахунок зниження ожиріння”, – пишуть дослідники.

Загальні дієтичні поради щодо зменшення вісцерального жиру:

  • Переконайтеся, що ви дотримуєтеся збалансованої дієти. Намагайтеся з’їдати не менше п’яти порцій фруктів і овочів кожен день і включати в раціон крохмалисті продукти з високим вмістом клітковини.
  • Вживайте знежирені молочні або соєві напої, збагачені кальцієм.
  • Їжте більше квасолі, бобових, риби та яєць.
  • Їжте невелику кількість ненасиченого масла.
  • Пийте від шести до восьми склянок води щодня.
  • Уникайте додавання солі або цукру в їжу.
Читайте також:  Засипати з увімкненим телевізором смертельно небезпечно