За словами лікаря, під час тренувань також важливо їсти багато білка.

Незалежно від того, чи їсте ви більше фруктів та овочів або робите більше кроків щодня, світанок нового року дає багатьом людям мотивацію для внесення певних змін у спосіб життя. Але щоб побачити найкращі результати, можливо, варто комбінувати їх із спеціальними добавками, пише Express.

Новий рік — чудовий час, щоб ухвалити нові рішення щодо здоров’я. Хоча цілі у всіх будуть різні, є деякі загальні, які виникають у розмовах з пацієнтами в аптеці, так що яку роль можуть зіграти вітамінні добавки.

Вам може знадобитися більше білка, якщо ви більше тренуєтеся, тому в залежності від ваших цілей вправ, можливо, варто подумати про протеїнові порошки, якщо ви вегетаріанець або не отримуєте достатньої кількості білка з їжі, яку ви їсте.

«Потреби у білку варіюються залежно від віку, ваги, рівня активності та цілей тренувань. Вітамін D, кальцій та магній можуть підтримувати функцію м’язів, допомагаючи вести активний спосіб життя, а кальцій та вітамін D також можуть допомогти підтримувати здоров’я кісток, а вітамін С сприяє нормальному утворенню колагену для нормальної функції кісток та хрящів».

Перехід на веганство

Важливо спланувати свій раціон, щоб переконатися, що ви, як і раніше, отримуєте всі необхідні поживні речовини. Зверніть увагу на альтернативні джерела білка, жирів омега-3, вітаміну B12, вітаміну D, кальцію, заліза, цинку, селену та йоду.

Поліпшіть свій сон

Важливо лягати спати і прокидатися в один і той же час щодня, стежити за темним освітленням у спальні, уникати вживання алкоголю та відмови від кофеїну перед сном, а також регулярно займатися спортом.

Якщо ви все ще втомилися після гарного сну, магній, залізо та вітаміни групи В можуть зменшити втому.

Здорова шкіра

Важливо переконатися, що ви отримуєте достатньо вітаміну А та В2, В3, В7; йод та цинк.

Вітамін С справді важливий, оскільки він сприяє нормальній функції колагену.