Вважається, що вживання достатньої кількості білка допомагає компенсувати серйозні проблеми зі здоров’ям порожнини рота.

Всім відомо, що відмова від солодких напоїв та продуктів життєво важлива для збереження здоров’я ротової порожнини. Є й інші дієтичні рішення, які можуть допомогти, зокрема переконатися, що ви споживаєте досить білка. На думку експертів, від цього страждають люди, які споживають мало поживні речовини.

Зокрема, відомо, що білок тваринного походження містить кілька поживних речовин, що підтримують здоров’я зубів та ясен, пише Express.

Білково-енергетична недостатність може бути пов’язана з поганими перспективами ротової порожнини, включаючи карієс, витончення емалі і скорочення слинних залоз. Коли слинні залози не працюють належним чином, ваш рот наражається на підвищений ризик інфекцій. І зношена емаль також робить ваші зуби вразливими для карієсу та карієсу.

Тварини білки відіграють життєво важливу роль у підтримці міцності та здоров’я ваших зубів та щелепної кістки. Тварини містять фосфор. Фосфор зміцнює зуби та щелепні м’язи, зв’язуючись з емаллю зубів.

Оскільки емаль не можна відновити, найкращий спосіб захистити її від зношування – максимально зміцнити, і в цьому може допомогти фосфор.

Стоматолог назвав продукти, які «справді допомагають зберегти зуби чистими та здоровими»

Які тваринні білки найкраще підходять для здоров’я ротової порожнини? Дослідження показують, що це молоко, сир, курка, червоне м’ясо.