Кровообіг живить життя. Він відповідає за доставку основних поживних речовин до клітин, тканин і органів по всьому тілу, а також за виведення небажаного вуглекислого газу і продуктів життєдіяльності. Для поліпшення кровотоку можна приймати такі натуральні добавки:

Кращі добавки для поліпшення кровотоку

Вітамін B3

Вітамін B3, також відомий як ніацин, допомагає поліпшити функцію кровоносних судин і зменшити їх запалення. Запалення кровоносних судин може призвести до атеросклерозу або утворення бляшок на стінках артерій.

Кверцетин

Кверцетин-це антиоксидант, який, як встановлено, покращує дисфункцію стінок кровоносних судин, пов’язану з атеросклерозом. У дослідженні 23 здорових чоловіків, які приймали екстракт цибулі – 51 міліграм (мг) кверцетину – один раз на день протягом 30 днів, кровоносні судини розширювалися після їжі.

Читайте також:  Симптоми, які вказують на дефіцит тестостерону у чоловіків

Омега-3 жирні кислоти

Докозагексаєнова кислота або DHA і ейкозапентаєнова кислота або EPA – це жирні кислоти омега-3, які стимулюють вивільнення оксиду азоту. Було виявлено, що оксид азоту розслабляє кровоносні судини і покращує кровотік.

Капсаїцин

Капсаїцин – активний інгредієнт перцю чилі, який надає йому характерну пряність. Він належить до класу сполук, званих капсаїциноїдами, які зменшують запальні хімічні речовини в кровоносних судинах і знижують рівень холестерину і артеріального тиску.

Часник

Часник багатий антиоксидантами і протизапальними агентами, такими як аліцин – з’єднання, яке утворюється при подрібненні або подрібненні часнику. Дослідження показують, що добавка алліцину допомагає знизити кров’яний тиск і рівень холестерину.

Читайте також:  Впливає на серце, шлунок і спину: яке положення тіла уві сні корисніше?

Перед вживанням будь-яких біологічно-активних добавок слід проконсультуватися з лікарем!

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News