Картопля є одним із найкорисніших для організму продуктів, хоча про неї часто думають інакше.

Останні дослідження кажуть, деякі продукти харчування помилково вважалися нездоровими. Ось деякі з таких продуктів, яких багато хто боїться, хоча насправді вони корисні для організму, повідомляє focus.de, посилаючись на німецьких медиків.

Яйця. Препарат містить холестерин, і тому нерідко оцінюється як хворий. Лікарі відзначають таке:

«Якщо ви фізично активні, регулярно займаєтеся спортом і не маєте генетичної схильності, вам не потрібно турбуватися про рівень холестерину через харчування. Раціон відповідає лише за 25 відсотків наявного в організмі холестерину».

За словами фахівців, яйця містять корисні ненасичені жирні кислоти, білок та майже всі вітаміни – немає причин відмовлятися від них.

Картопля. Картоплю часто уникають через його високий глікемічний індекс (ГІ). Високий ГІ вказує на те, що рівень цукру в крові різко підвищується після з’їденого препарату. Але медики радять їсти картопля відвареною і охолодженою – у цьому випадку в ньому утворюється резистентний крохмаль, який досягає товстої кишки в незмінному вигляді і служить суперхарчом для корисних кишкових бактерій.

«Свіжа відварена картопля дуже корисна: вона багата клітковиною, вітамінами групи В, вітаміном С, калієм та іншими мінералами».

Вершкове масло. Сучасні дослідження спростовують уявлення про те, що вершкове масло може негативно впливати на рівень холестерину. Якщо немає генетичних порушень, то холестерин із молочних жирів не є проблемою, підкреслюють фахівці. Більш того, він захищає клітинні мембрани та нерви, сприяє виробленню вітаміну D.

Молочні продукти. Попри твердження про некорисність молока для дорослих людей дослідження показують, що вживання молока асоціюється зі зниженим ризиком таких поширених захворювань, як гіпертонія, діабет 2 типу, респіраторні інфекції. Вчені пов’язують це у тому числі з тим, що молоко містить вітамін D, який допомагає нашій імунній системі.