Існує поширена помилка, що випадання волосся не можна контролювати. Така теорія частково зрозуміла-зазвичай цей стан є результатом складних генетичних процесів. Проте не варто забувати, що волосся можуть сильно випадати на тлі стресу і неправильного харчування.

Зокрема, завдяки збалансованому раціону організм отримує необхідні мінерали і вітаміни, які забезпечують правильну роботу всіх його систем. Якщо випадання волосся викликано нестачею поживних речовин, то виправити ситуацію допоможуть вітамінні добавки.

Як пояснив доктор Зенон Андреу, при відсутності дефіциту певних вітамінів, варто звернути увагу на деякі мінерали, здатні поліпшити стан волосся, пише Express. Наприклад, одна з частих причин випадіння волосся-дефіцит заліза.

“Якщо у вас занадто низький рівень заліза (анемія), то волосяні фолікули його практично не отримують, в результаті порушується цикл росту волосся і спостерігається їх випадання”, – розповів Андреу. Збільшити рівень цієї важливої речовини в організмі можна, приймаючи харчові добавки або вживаючи червоне м’ясо, рибу, сочевицю, шпинат або зелені овочі, зазначив він.

За даними NHS, виявити недолік заліза допоможе звичайний аналіз крові. Він покаже рівень еритроцитів в крові, низькі показники яких вкажуть на дефіцит речовини. “У цьому випадку зазвичай призначаються таблетки, ефект яких набагато сильніше, ніж у добавок”, – заявив лікар.