Якщо вам не подобається своя вага, то, ймовірно, настав час трохи змінити розпорядок дня. П’ять невеликих навичок допоможуть у цьому.

Експерт з харчування, письменник та власник Melissa Mitri Nutrition Мелісса Мітрі перерахувала щоденні звички, яких досить просто дотримуватись, але які допоможуть вам швидше скинути вагу.

Їсти більше білка на сніданок. Існує безліч досліджень, що доводять ефективність такого методу схуднення. Згідно з науковою роботою, опублікованою в Американському журналі клінічного харчування, дієти, що містять багато білка, дійсно допомагають боротися з ожирінням, пише Eat This, Not That.

Пити менше алкоголю. У спиртних напоях містяться порожні калорії та цукор. А вони можуть сприяти розвитку здуття живота та вибору шкідливої їжі.

Обмежити кількість доданого цукру. Його багато в соку, газировках, енергетиках, підсолодженій каві, солодощах, протеїнових батончиках, ароматизованих йогуртах та інших продуктах в упаковці. Жінкам рекомендується щодня споживати менше 24 р доданого цукру щодня, чоловікам – менше 36 р.

Пити воду, особливо перед їдою. Наукові дані показують, що при споживанні достатньої кількості води ви прискорите обмін речовин, придуште апетит, покращите тренування, отримаєте енергію. У ході одного дослідження з’ясувалося, що люди, які випивали приблизно склянку води перед їдою, менше їли і відчували себе більш ситими.

Стежити за звичками харчування та за фізичною активністю. Це допоможе вам зрозуміти, що конкретно ви робите правильно, а що – ні.