У горіхах міститься велика кількість вітамінів та мінералів. Тому вони є досить популярною закускою. Крім того, як зазначає дієтолог Фатен Фаваз, деякі горіхи найбільшу користь приносять саме жіночому організму.

Експерт із харчування Фатен Фаваз розповіла, чим же для жінок особливо корисні мигдаль, волоські горіхи та кеш’ю.

Джерело поживних речовин. Також у горіхах мало вуглеводів та багато жирів. А ще до їхнього складу входять селен, магній, вітамін Е, пише sayidaty.

Містять багато антиоксидантів. Це поліфеноли, які захищають клітини організму від пошкоджень та впливу «поганого» холестерину.

Допомагають схуднути. Дослідження показують, що організм людини засвоює не всі калорії, що містяться у горіхах.

Знижують показники холестерину та тригліцеридів. У цьому вони підвищують рівень «хорошого» холестерину.

Допомагають при метаболічному синдромі, діабеті другого типу. Про це свідчать результати кількох досліджень. Відбувається це за рахунок того, що горіхи знижують цукор у крові та тиск у людей із зазначеними захворюваннями.

Зменшують запалення. Особливо це стосується тих, хто страждає на серйозні хвороби, у тому числі на діабет, захворювання нирок.

До їх складу входить багато клітковини. Ця речовина знижує ймовірність розвитку хвороб у людини, допомагає довше почуватися ситим, корисно для кишечника.

Знижують можливість зіткнутися з інсультом та інфарктом. Такий ефект досягається завдяки підвищенню рівня «хорошого» холестерину, покращенню функціонування артерій та іншим корисним для організму властивостям.