Під час пандемії коронавірусу кожному з нас потрібно уникати необачності, цінувати своє здоров’я та добробут близьких нам людей. З особливою увагою варто підходити до турботи про людей похилого віку, оскільки саме вони входять до групи ризику і більшою мірою вразливі перед небезпечним вірусом. З огляду на це, керівництво і персонал приватних пансіонатів для літніх людей Life-House докладає усіх зусиль для захисту своїх постояльців.

Коротко про пансіонати Life-House

Торгова марка Life-House — це мережа приватних геріатричних будинків для людей похилого віку, що надає повний комплекс послуг по догляду за літніми людьми. Керівництво компанії в своїх принципах роботи йде якнайдалі від шаблону будинків пристарілих радянського зразка і створює заклади по-справжньому європейського рівня. Отримати більше інформації про діяльність компанії можна на її офіційному сайті — https://life-house.ua.

Заходи, вжиті під час пандемії

Що робить компанія для того, щоб максимально убезпечити своїх мешканців під час розповсюдження небезпечної інфекції? Чи спостерігається в стінах пансіонатів серйозне ставлення до необхідних заходів безпеки? Зазвичай на такі питання красномовно відповідають результати незалежних перевірок профільних державних служб. Не так давно нас відвідали представники Департаменту реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Вони зробили моніторинговий візит в один з наших комплексів у місті Києві.

Life-House

Ось деякі результати перевірки:

  • Серед мешканців пансіонату і персоналу, який в ньому працює, не виявлено осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби і підвищеною температурою.
  • Під час візиту представники Департаменту мали безпосереднє спілкування з постояльцями комплексу. Будь-яких скарг на непридатність умов утримання, догляду та поводження не надійшло.
  • У закладі дотримується масочний режим.
  • Вхід сторонніх осіб обмежений.
  • Різні передачі жителям пансіонату проходять попередню дезінфекцію на 1-му поверсі.
  • Забезпечена регулярна (3 рази на день) дезінфекція житлових кімнат та місць загального використання.
  • У закладі присутній і регулярно поповнюється достатній запас медичних масок, рукавичок, бахіл і дезінфікуючих засобів.
  • Робота харчоблоку відповідає усім необхідним санітарно-епідеміологічними вимогам.
  • Представники Департаменту вказали на те, що допоможе піклуватися про епідеміологічну безпеку ще краще. Дані вказівки без зволікань були взяті в обробку.

Крім вищевказаних заходів при прийнятті нових постояльців проводиться ПЛР тест на COVID-19, що дозволяє виявити інфекцію ще перед порогом наших комплексів. Усі ці заходи відображають наш підхід до роботи. Ми не просто надаємо шаблонні профільні послуги. Наша мета — дбати про добробут людей похилого віку, незалежно від того, що відбувається у світі!

*На правах реклами