Рак може викликати безліч дивно зі здоров’ям, але через нечітку природу симптомів багато хто з них залишається непоміченим. Однією з недостатньо обговорюваних ознак раку є зміни смакових функцій. Однак ще належить з’ясувати, чи це викликає потяг до певних продуктів.

Дослідники наполягають на ширшому розпізнаванні симптомів, пов’язаних зі смаком та запахом, щоб полегшити діагностику. Одна область, яка залишається погано вивченою, полягає в тому, чи тяга до їжі може бути пов’язана з хворобою.

Вони повідомили про випадок 59-річної жінки, у якої розвинувся незвичайний потяг до салату. Мати трьох дітей пізніше помітила невелику ямочку на грудях, яка зрештою була діагностована як рак. Повідомляється, що незабаром після проходження лікування від цієї хвороби її харчова залежність припинилася.

Ключовою ознакою харчової залежності є втрата контролю над своєю харчовою поведінкою, особливо коли йдеться про смачну їжу.

Це поширене захворювання серед хворих на рак, які проходять лікування, але, на думку експертів, доказів зв’язку харчової залежності з раком, як і раніше, мало.

Онколог стверджує, що існують необґрунтовані докази того, що потяг до їжі може бути ознакою раку.

Немає досліджень, що підтверджують теорію про те, що тяга до їжі свідчить про рак. Більшість досліджень підтверджують механізм тяги під час хіміотерапії, що полягає у збільшенні потреби в цукрі та вуглеводах. Пацієнти, як правило, прагнуть їжі з високим вмістом цукру та вуглеводів, такий як солодощі, картопля, макарони, супи і локшина. Тяга до солодкого, викликана лікуванням, організована раковими клітинами, що вмирають.

Оскільки клітини швидко ростуть і швидко розмножуються, вони витрачають багато енергії, на яку потрібно глюкоза.