ГоловнаНовини Здоров'яУ чому шкода і користь консервованих фруктів?

У чому шкода і користь консервованих фруктів?

В осінньо-зимовий період свіжих і хороших фруктів в українських магазинах не так вже й багато, а якщо вони і є, то коштують недешево. У зв’язку з цим у деяких виникає питання, чи можуть їх замінити консервовані фрукти в жерстяних банках? На це питання відповіла нутриціолог Ганна Івашкевич.

Консервовані персики

За словами фахівця, такі продукти несуть в собі і шкоду і користь. Не потрібно бути експертом, щоб розуміти, що консервовані фрукти поступаються свіжим і замороженим у вмісті корисних речовин і вітамінів. Крім того, в них набагато більше цукру.

“Будь-які продукти, що піддалися консервуванню і зберіганню в консервних банках, вважаються менш корисними, адже вони піддаються не тільки дії консервантів, а й окисленню від металу банки”, – зауважила Ганна Івашкевич.

Читайте також:  Камені в нирках. 8 ознак, які можуть вказувати на них

При цьому для певних людей такий продукт може нести користь. Так, наприклад, якщо людина страждає на цукровий діабет, то для неї краще з’їсти консервовані фрукти, ніж шматок торта або тістечка. Те ж стосується і тих, хто хоче схуднути. Справа в тому, що в цьому продукті міститься набагато менше шкідливих жирів.

Також експерт порадила з’їдати консервовані фрукти без сиропу і ні в якому разі не вважати їх повноцінною заміною свіжих і заморожених фруктів, пише портал «Аргументи і факти».

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News