Лікар уролог займається захворюванням сечостатевої сфери та патологіями репродуктивної системи. Частими захворюваннями, з якими доводиться стикатися цьому фахівцю, є хвороби нирок, сечовивідних шляхів, простати.

На жаль, не рідкість, коли пацієнти поводяться із захворюваннями даної сфери не в початковій стадії, а вже при симптомах загострення, хронічних формах. Пов’язано це, перш за все з тим, що багато хто боїться або соромиться прийти на огляд до уролога, відкладаючи візит на пізніший термін. І це велика помилка якщо записатися до лікаря уролога при перших ознаках циститу або на початковій стадії пієлонефриту, то вдасться уникнути не тільки складного лікування, але і госпіталізації. Якщо вам потрібен кваліфікований та делікатний лікар уролог в Києві, рекомендуємо звернути увагу на мережу медичних центрів «Гармонія здоров’я».

Слід пам’ятати, що тільки професійна допомога у відділенні урології, здатна підтримати пацієнта при серйозних захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів. У відділенні проводяться: лазерне дроблення каменів, лікування сечового міхура, лікування аденоми простати та багато інших терапевтичних та хірургічних методик, спрямованих на усунення захворювань урологічної сфери.

Одна з досить поширених проблем, з якою стикаються чоловіки різного віку, – це варикоцеле – збільшення вен, що оперізують насіннєвий канатик та яєчка, в результаті порушується кровопостачання органів. Єдиним ефективним способом лікування є проведення операції на варикоцеле. Всі інші методи впливу застосовують для додаткової терапії та профілактики.

Не менш розповсюдженою патологією є гідроцеле, або водянка яєчка, – хвороба, коли в мошонці та її оболонках накопичується рідина. Характер та обсяг вмісту відрізняються. Таке відхилення також називається водянкою. Вона з’являється як у чоловіків, так і у дітей з різних причин.

Уролог – спеціаліст, до якого не соромно прийти по допомогу!

Для чоловіків звернення до фахівця не просто показано, а необхідно. Адже щорічне зростання кількості захворювань чоловічої статевої сфери, включаючи їх злоякісні прояви, потребує огляду всіх чоловіків віком від 30 років. Простатит діагностика, що проводиться швидко в амбулаторних умовах, вимагає систематичної консультації лікаря уролога.

 

Варто підійти уважно до вибору спеціаліста. Запис до уролога у клініку «Гармонія здоров’я» https://harmony-health.com.ua/ у Києві дозволить своєчасно розпочати лікування таких захворювань, як:

  • простатит;
  • уретрит;
  • цистит;
  • сечокам’яна хвороба;
  • нефрит.

Негайного лікування вимагає аденома простати, що стала одним із популярних захворювань XXI століття серед чоловіків віком понад 50 років. Усі урологічні захворювання у чоловіків потребують послуг уролога. Адже здоров’я сечостатевої сфери не лише важливе для фізичного стану чоловіка, а й для його психологічного самовідчуття. Не секрет, що багато не діагностованих  урологічних хвороб призводять до еректильної дисфункції, лікування якої потрібно здійснювати комплексно, усуваючи основну причину.

*На правах реклами