Фахівці HealthCentral назвали важливі симптоми підвищення рівня цукру на крові. Якщо заявлені ознаки з’являються, то людині необхідно пройти медичне обстеження.

Йдеться про симптоми, що з’являються на обличчі. Зачіпають вони очі, ніс та рот. Справа в тому, що у разі порушення параметрів цукру в крові відбувається зміна стану шкіри. При цукровому діабеті починають руйнуватися нерви. При цьому ризик піддаються також клітини шкірних покривів. Деякі з цих одиниць містять колір шкіри пігмент.

Коли він зникає, шкіра набуває білого кольору. Цей стан називається вітіліго. Медики пояснили, що найчастіше воно зустрічається при діабеті першого типу, проте можуть свідчити про наявність другого типу. При ньому руйнуються клітини, що виробляють меланін. У результаті деякі ділянки стають як знебарвлені.

Вітіліго проявляється навколо рота, очей та носа. Також плями можуть бути в області живота та на грудях. Фахівці рекомендують для лікування використовувати стероїдні креми, а також мікропігментацію та ультрафіолетове світло. За словами експертів, цей стан також зустрічається у хворих на діабет другого типу. У недавньому дослідженні з поширення вітіліго серед цієї групи, виявилося 12% людей, які страждають на цю недугу.

Також слід звернути на 3 ранкові симптоми діабету. До них відносяться нечіткість зору, сильна спрага та нудота. При прояві цих ознак слід звернутися до профільного фахівця.