Нарцисизм є часом серйозною проблемою для деяких людей. Особливо тих, хто вимушений щодня перебувати з такими представниками. Вони схильні до самозамилування і постійним похвалам, що не може деяких не напружувати. Хто ж з людей найбільше схильний до нарцисизму?

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці з Університету Седжон і Мічиганського університету. Вони вивчали нарцисів за допомогою аналізу «Instagram». У випробуваннях були задіяні майже три сотні дорослих людей, які регулярно використовують дану соціальну мережу.

З’ясувалося, що до нарцисизму частіше були схильні ті інтернет-користувачі, які регулярно розміщували багато селфі. Після цього експерти провели опитування серед інших користувачів, щоб ті оцінили рівень нарцисизму, зарозумілості і впевненості в собі. Так виявилося, що нарциси частіше інших підписувалися на зарозумілих користувачів «Інстаграма», які також публікували багато «селфі». Таким чином, нарциси притягаються до нарцисів, немов магніти.

Читайте також:  Вчені розповіли про користь журавлини для пам'яті та запобігання деменції

Зазначимо, що не раз вчені працювали в цій сфері. Навіть з’ясовувалося, що багато хто вважає «Instagram» соцмережею для егоїстів і нарцисів.

Джерело: 7mednews