Вчені з США поділилися результатами дослідження , які йдуть в розріз з медичними постулатами . Можливо , ви даремно катували себе правилами здорового способу життя – експерти з’ясували , що число відпущених людині років не залежить ні від шкідливих звичок , ні від ваги.
 
Про цю роботу розповіло видання Journal of Epidemiology and Public Health . У рамках дослідницького проекту вони перевірили 51 наукове вишукування і резюмували свої висновки. Найбільше дослідників цікавив зв’язок між ризиком смертності і показниками ваги. Але вони зіткнулися з несподіваним фактом.
 
Вивчення історії хвороби та анамнезів безлічі пацієнтів показало , що люди , що володіють надлишковою вагою , недостатньою або стандартною кількістю кілограмів , мають однакову ймовірність настання смерті. Раптова кончина раніше є одним з найзагадковіших явищ для науки. Людина може померти , навіть якщо всі його медичні аналізи будуть чудові.
 
На ймовірність смерті не впливає відсутність шкідливих звичок , хронічних захворювань або вживання наркотичних засобів. Про це говорять лікарі на підставі отриманих даних
 
Даний висновок , втім , не означає , що неправильне харчування не може нашкодити здоров’ю. Учені підкреслюють особливу небезпеку дистрофії і великої ваги. За їх думку, не маса тіла як така , а різкі перепади показників ваги підвищують шанси людини сконати завчасно. А якщо постійно контролювати свої вагові показники , є велика ймовірність прожити довше.

Читайте також:  Фахівці назвали три групи продуктів, які допомагають впоратися із застудою