Вчені з Техаського християнського університету прийшли до цікавого висновку про зв’язок між зовнішністю і імунітетом. За аналізами крові вони визначили, що зовні привабливі люди володіють більш міцною імунною системою.

Краса допомагає людям не тільки в амурних справах, а й у власному здоров’ї, оскільки забезпечує більш міцний імунітет. З красою зазвичай пов’язують такі характеристики зовнішності, як симетричне обличчя, яскраві очі, правильні риси обличчя, а також відповідність панівним зараз в масовій культурі стереотипам про красу.

Виявилося, що все це може бути також і ознаками більш розвиненої здатності протистояти інфекціям, як показало вивчення аналізів крові людей, що вважаються красивими і не дуже.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь гарбуза для здоров'я

Дослідники вважають, що нас притягують красиві люди, оскільки ми інстинктивно вибираємо більш здорових партнерів. І люди з міцним імунітетом відповідають ідеалам краси через бажання мати в партнерах тих, за ким потім не доведеться роками доглядати.

Досліднику переконані, що коли людина приходить в бар в надії з ким-небудь познайомитися, то вона орієнтується на свідомому рівні на привабливість, а на підсвідомому – на інстинкти, які дозволяють йому виділяти здорових людей.

У дослідження взяли участь 152 людини обох статей. Їх фотографували без макіяжу і з нейтральним виразом обличчя. Потім близько 500 добровольців переглянули їх фотокартки і визначили рівень активності.

Читайте також:  Підвищене оволосіння у жінок – на які проблеми вказує і що можна зробити

Найкрасивіші чоловіки або жінки, відповідно до цього опитування, мали і найвищий рівень фагоцитозу. Це процес, при якому білі клітини крові знищують бактерії ще до того, як вони можуть викликати серйозні проблеми в організмі.