Американець Рондел Кларк, який займався змішаними бойовими мистецтвами (ММА), не пережив отриманого в бою нокауту і помер в лікарні. Бій, що обірвав життя спортсмена, став другим у його кар’єрі.

26-річний Ронждел Кларк взяв участь у поєдинку, що відбувся 12 серпня на шоу Cage Titans в Плімуті, штат Массачусетс. Його суперником став боєць Райан Данн. У кінці третього раунду Данн нокаутував Кларка жорстким ударом, і бій був зупинений.

Стан Кларка, відправленого противником в нокаут, виявився настільки важким, що йому потрібна екстрена допомога лікарів і госпіталізація. Проте через три дні він помер у клініці Бостона від наслідків несумісних з життям травм.

В даний час поліцейські проводять розслідування цього випадку. Нагадаємо, що в червні 2016 року у США помер 42-річний боєць ММА Кімбо Слайс. Він був госпіталізований у важкому стані і помер в результаті невстановлених причин.

Сучасні ММА є одним з найбільш швидко зростаючих видів спорту. Їх помилково називають «боями без правил». Раніше поєдинки в стилі ММА жорстко критикувалися як «жорстока бійня».

Джерело: MedikForum