Вісцеральний жир обволікає внутрішні органи та збільшує ризик різних проблем зі здоров’ям, у тому числі діабету, жирової хвороби печінки, а також захворювань серцево-судинної системи. Уникнути цієї проблеми допоможе правильна організація харчування. Дієтолог Триста Бест розповіла, які продукти рекомендується обмежити у раціоні, щоб завадити утворенню вісцерального жиру.

Сир

За словами експерта, сир – той самий випадок, коли надлишок хорошого перетворюється на погане. Більшість сирів є висококалорійними і містять багато жирів. Занадто часто вживання цього продукту у великих кількостях може призвести до утворення вісцерального жиру, повідомляє EatThis.

М’ясні делікатеси

Ковбаси та інші продукти з переробленого червоного м’яса – частий вибір людей, які дотримуються низьковуглеводних схем харчування. Однак у цих продуктах занадто багато насичених жирів та солі. У сукупності це загрожує проблемами зі здоров’ям, зокрема у вигляді вісцерального жиру та його наслідків, попередила Тріста Бест.

Читайте також:  Топ-5 проблем, які викликає сидячий спосіб життя

Майонез

Якщо людина часто їсть овочі, але продовжує набирати вагу, причина може бути при виборі соусу або заправки. Далеко не всі їх невинні. Майонез та майонезні соуси містять багато жирів та калорій. Дієтолог порекомендувала замінити їх заправками на основі лимона та оцту, у тому числі бальзамічного.

Батончики

Цей продукт найчастіше продається із позначкою “спортивний” або “фітнес”, але далеко не завжди має щось спільне зі здоровим харчуванням. У більшості батончиків міститься багато вуглеводів – не лише через доданий цукор, а й через сухофрукти. Часте вживання таких батончиків загрожує перебором із калоріями, набором зайвої ваги та появою вісцерального жиру.

Читайте також:  Мариновані овочі пов'язані з підвищенням ризику розвитку раку на 50%

Морозиво

Ласощі, улюблені багатьма, як правило, готують на жирному молоці або вершках з додаванням великої кількості цукру. Необов’язково повністю відмовлятися від морозива, але балувати себе рекомендується нечасто з урахуванням розміру порції. Інакше великий ризик набрати зайву вагу та придбати вісцеральний жир.