ГоловнаНовини Здоров'яНазвані продукти, які “вбивають” імунітет

Названі продукти, які “вбивають” імунітет

Більшість продуктів харчування не завдадуть організму сильного збитку. Однак високий вміст цукру і трансжирів може стати вельми небезпечним для здоров’я. Про це нагадала лікар-дієтолог, дерматокосметолог Ірина Лизун.

Імунітет

“Надмірне споживання цукру здатне змінювати мікрофлору, а мікрофлора пов’язує імунні реакції організму. Трансжири з’являються, коли страви смажать на одному маслі кілька разів. Трансжирів багато в напівфабрикатах, вони негативно впливають на імунну функцію”, – пояснила фахівчиня.

Також Лизун вказала на підсилювачі смаку, ароматизатори і різні Е-шки.

“Вміст барвника в продукті харчування не принесе негативу. Але якщо людина постійно їсть щось з барвниками, ароматизаторами, сумарний вплив може позначатися негативно”, – стверджує дієтологиня.

Читайте також:  Як зберігати чай, щоб він не втратив корисні властивості

За словами Лизун, небезпечним може виявитися навіть одноманітний раціон харчування.

“Самий мінус – їжа з порожніми калоріями. Коли ми їмо звичайні природні продукти, їмо різноманітно, то волею неволею отримуємо весь спектр корисних речовин. Якщо у людини в раціоні день у день тільки картопля, макарони, свинина і огірки — автоматом назріває дефіцит. Те ж саме, якщо людина харчується фастфудом. Будь-який дефіцит буде критичний для імунітету”, – додала лікарка.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News