Експерт ВООЗ застерегла від активного використання синтетичних вітамінів для зміцнення здоров’я під час пандемії. Фахівчиня закликала підтримувати імунітет, вживаючи більше овочів і фруктів.

Спецпредставник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Меліта Вуйнович порадила не захоплюватися вітамінами в період активного поширення захворювань під час пандемії. Багато людей з початком епідеміологічно несприятливого сезону починають вживати вітаміни, прагнучи таким чином зміцнити імунітет і захистити себе від зараження інфекціями.

Однак, за словами представника ВООЗ, з високими дозами вітамінів потрібно бути дуже обережними. Вуйнович закликала завжди радитися з лікарем, перш ніж починати приймати їх.

“Їх висока кількість може викликати різні несприятливі прояви”, – передає її слова ТАСС.

Читайте також:  Дієтологи перерахували продукти, які прискорюють старіння організму

Експертка помітила, що набагато правильніше дотримуватися збалансованого харчування, вживати продукти з “природними вітамінами”, тобто, фруктами і овочами, завдяки яким посилюється здатність слизових тканин боротися з вірусами. Щодня потрібно прагнути до того, щоб з’їдати п’ять порцій різних овочів і дві порції фруктів, кожна така порція повинна бути розміром приблизно з долоню людини.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News