Зараження коронавірусом може посприяти розвитку серйозних проблем з серцем навіть в молодому віці. Це робить ще більш важливим вміння розуміти, які ознаки можуть говорити про його поганий стан.

Серце-один з найважливіших органів тіла, що виконує деякі ключові функції, що допомагають людському організму залишатися здоровим. Поганий стан серця як і раніше залишається гостроактуальною проблемою здоров’я у всьому світі. Навіть у “коронавірусному” 2020 році хвороби серця залишаться основною причиною смерті у всьому світі, констатують вчені.

В ході боротьби з пандемією COVID-19 різні дослідження показали, що вірусні захворювання можуть викликати довгострокові і короткострокові ураження серця. Сам ковід може підірвати здоров’я міокарда навіть в молодому віці. Тому лікарі вважають, що ознаки поганого стану серця необхідно знати навіть молодим поколінням.

Читайте також:  9 факторів способу життя, які можуть підвищити ризик утворення тромбів

«У віці 30 років для тіла настає епоха трансформації, коли воно перестає виробляти нові клітини. Тому, будучи досить молодою 30-річною людиною, ви можете почати відчувати певні проблеми зі здоров’ям і симптоми, до яких потрібно ставитися серйозно», – попереджають медики на порталі Times Now.

Дискомфорт у грудях. Будь-яке неприємне відчуття – тяжкість, біль, защемлення і т.д. Якщо ці ознаки виникають часто, краще відвідати лікаря – так може проявлятися себе закупорка артерії.

Печія і нудота. Їх часте прояв може бути ознакою поганого стану серця в молодому віці.

Біль у горлі. Медики застерігають: якщо ви часто відчуваєте, як біль, що виникає в грудях, доходить до горла, це може бути сигналом порушень серця.

Читайте також:  Чоловік назвав звички, які допомогли йому дожити до 103 років

Втома. Швидко виникає відчуття втоми або поява задишки при виконанні якої-небудь роботи, що вимагає фізичних дій, – це теж один з попереджувальних ознак.

Хропіння. Дуже гучний, він може бути ознакою апное уві сні, яке надає надмірний тиск на серце і небезпечно в будь-якому віці.