Згідно з дослідженням, споживання таких продуктів, як цільнозерновий хліб або макарони, квасоля, бобові, темна листова зелень, насіння та фрукти може допомогти спалити вісцеральний жир.

Вісцеральний жир, також відомий як жир на животі, розташований поруч із життєво важливими органами вашого тіла. Це складне розташування означає, що високий рівень цього жиру на животі може піддати вас підвищеному ризику хронічних захворювань, таких як діабет 2 типу, високий кров’яний тиск та серцеві захворювання. На щастя, дослідження показують, що прості дієтичні коригування можуть бути ефективними у боротьбі з ним.

Рослинна їжа може запропонувати більше, ніж смачне перекушування.

Ці продукти, багаті на вітаміни, мінерали та антиоксиданти, можуть допомогти знизити рівень вісцерального жиру. Найбільш важливим інгредієнтом жиру на животі, прихованим у рослинних продуктах, мабуть, є тип вуглеводів – клітковина. Розчинна клітковина поглинає воду і утворює гель, який допомагає сповільнити проходження їжі через систему травлення.

Це допомагає вам почуватися ситим довше, змушуючи вас менше їсти і не перекушувати. Збільшення кількості розчинної клітковини всього на 10 г на день може вплинути на жир на животі.

Включення таких продуктів, як овочі, фрукти та бобові, у здорову дієту було достатньо, щоб досягти мети.

На кожні 10 г розчинної клітковини, що споживається щодня, вісцеральний жир зменшувався на 3,7% протягом п’яти років. Дослідження показало, що внесення кількох простих змін може вплинути на здоров’я.