Вчені розповіли про вплив салату латук на весь організм. Він має багато властивостей для полегшення хвороб, від заспокоєння до пом’якшення кашлю при ГРЗ.

В салаті латук міститься багато вітамінів і мікроелементів, які приносять значну користь для здоров’я. Ця рослина впливає на весь організм. Вітамін А, який міститься в ньому благотворно діє на гостроту зору і уповільнює процеси старіння шкіри. Калій допомагає нормалізувати роботу серцевого м’яза. Вітаміни групи В сприяють здоров’ю шкіри, захищають від ознак старіння і нормалізують роботу нервової системи.

За допомогою цієї рослини можна полегшити стан при захворюванні ГРЗ і грипом. Салат латук має відхаркувальну дію, що дозволяє впоратися з кашлем. З допомогою рослини можна знімати шкірні почервоніння, а фолієва кислота в листі корисна для підтримки імунітету. У соку салату латук є особлива речовина — алкалоїд лактуцин, яке є натуральним заспокійливим засобом.

При хронічних коліті і ентероколіті, сечокам’яної хвороби, подагрі, астмі, туберкульозі властивості рослини можуть стати небезпечними для здоров’я.