Одна куряча грудка не врятує, кажуть дієтологи. Вони відкрили завісу найсучаснішого методу схуднення.

За словами дієтологів, суттю цього методу є те, що він здатний знищувати відкладення жирів, при цьому немає необхідності голодувати або приймати якісь пігулки. Фахівці гарантують, що шкоди для здоров’я в цьому методі не існує. За їх словами, це не ті дієти, коли у людини розвивається якась хвороба, і плавно переходить в хронічне захворювання.

Дієтологи відзначають, що будь-яка людина може з легкістю набрати зайві кілограми, а ось позбутися від них не завжди легко. Набору ваги, як ми вже неодноразово писали, сприяє їжа з фаст-фуду, шоколад, а також нерухомий спосіб життя, особливо на робочому місці біля комп’ютера. Все це, відзначають фахівці, притаманне жителям міст.

Вони продовжують перераховувати, що може сприяти набору ваги і, як наслідок, ожиріння: міський транспорт або автомобіль, робоче місце, де людина перебуває в сидячому положенні. При цьому, відзначають фахівці, людина зобов’язана на тиждень здійснювати 10 тисяч кроків, що, на їхню думку, міському жителю не під силу.

Для таких людей фахівці розробили нову техніку схуднення. Ця «дієта» вже підкорила серця багатьох користувачів інтернету, так як вона з блискавичною швидкістю поширюється по соціальним мережам.

Дієтологи відзначають, що зараз в інтернеті багато різних дієт і методів, але людині з зайвою вагою необхідно прорахувати, яка саме дієта підходить її організму. За їх словами, саме сама людина знає свій організм краще, ніж лікарі, тому багато хто не може насититися простою курячою грудкою з овочами або проробляти складні вправи.

Дієтологи говорять, що новий метод схуднення не містить обмежень в їжі, також в ньому немає строгих тимчасових правил вживання їжі. Головною умовою цього нового методу є те, що людина повинна пити протягом доби не менше півтора літрів чистої води, а в раціоні повинні переважати горіхи, риба і клітковина.

Фахівці сподіваються, що нова методика стане лідером серед інших дієт.

Джерело: МедікФорум