Дівчатам, які шукають принців і одного разу їх знаходять, слід бути дуже обачними. Якщо чоловіка супроводжують ознаки успіху, це означає, що він може вас обманювати, застерегли фахівці.

Наукові фахівці з Кембриджського університету стверджують: успішні чоловіки брешуть. Причому це стосується не тільки їх близьких або друзів, але в цілому людей навколо – всі навколишні стають жертвами обману незалежно від ступеня споріднення, кажуть дослідники.

Кембриджські вчені проводили експеримент за участю чоловіків віком від 20 років. Ці добровольці проходили анкетування, яке містить питання щодо самооцінки і успішності у жінок. Також чоловіки проходили медогляд, здавали біологічні зразки для аналізів.

На іншому етапі випробувань чоловікам пропонувалося діяти в різних ситуаціях, що вимагають прояву характеру. Наприклад, чоловіки повинні були почати суперечку про те, хто сильніший.

Зіставивши дані, отримані на всіх стадіях дослідження, вчені виявили: у чоловіків, котрі здобували перемоги у завданнях, спостерігалися найвищі рівні тестостерону. Підвищений тестостерон, вважають вчені, пов’язаний із прагненням чоловіків до успішності і досягненням успіху. У той же час дослідники відзначили: такі чоловіки вважають будь-які засоби прийнятними на шляху до своїх цілей і при необхідності легко обманюють оточуючих, включаючи друзів, родичів, ділових партнерів.