Бобові, горіхи і зелені листові овочі є тими компонентами у вашому сніданку, які можуть допомогти успішно схуднути. Такою рекомендацією поділилася відома в Німеччині лікар-дієтолог Ліббі Міллс.

Білок з бобів. Бобові і квасоля – це ідеальна упаковка клітковини, білків і вуглеводів, говорить Ліббі Міллс. Як приклад вживання квасолі на сніданок вона привела традиційний британський сніданок з квасолею і яйцем. Дієтолог радить класти квасолю в омлет або самостійно пекти хліб, додаючи в нього овочі і бобові. Іншим варіантом вживання бобових може бути хумус. За словами експерта, «він особливо багатий білком – і цим вигідно відрізняється від бутербродів з сиром і варенням». Такий білок виявиться особливо ефективним для зменшення жиру на животі.

Читайте також:  Інсульт: вживання абрикосів допомагають знизити ризик

Жир з горіхів. Горіхи повні здорових, ненасичених жирних кислот. Крім того, вони дуже багаті білком і відрізняються високим вмістом клітковини. Ліббі Міллс рекомендує з’їдати на сніданок жменю горіхів – це буде підтримувати постійний рівень цукру в крові протягом відносно довгого часу, не даючи знову зголодніти незабаром після сніданку і почати їсти, щоб скоротити час до обіду. Таким чином, регулярне вживання горіхів вранці допомагає знизити споживання калорій і успішно схуднути.

Клітковина із зелених листових овочів. За словами дієтолога, зелені листові овочі, такі як шпинат, містять багато вітаміну С, який не тільки пригнічує запалення, але і знижує кров’яний тиск. Крім того, в них багато магнію, який не дає рости рівню гормону стресу кортизолу.

Читайте також:  Фактори, через які ви пахнете «смачніше» для комарів

Міллс також вказує на цінні волокна в зелених листових овочах, що володіють пребіотичною дією: їх вживання підтримує корисні бактерії в кишечнику, не дає статися перевазі шкідливих бактерій, що може призвести до проблем зі здоров’ям, у тому числі до збільшення ваги. Експерт порекомендувала вживати на сніданок, наприклад, омлет зі шпинатом або зелений коктейль з листям банана, корицею, вівсянкою і шпинатом.

Джерело: МедікФорум