Ось як уберегти свої тазостегнові суглоби від зносу!

Знос тазостегнового суглоба, званий остеоартрозом, є проблемою, яка зачіпає більше жінок, ніж чоловіків. В результаті значно знижує якість життя.

Первинний остеоартроз виникає через знос з плином часу, зазвичай перші симптоми з’являється вже з 55-60 років. Вторинний остеоартроз виникає через локальні проблеми з суглобами через вивихів і травм. А також деяких погано вилікуваних захворювань, які можуть стати причиною зносу стегна. В результаті поганого харчування і проблем з кістками.

У цих випадках людина може постраждати від проблем зі стегном у 30 — 35 років.

Читайте також:  Названі продукти для підтримки здоров'я волосся

Тазостегновий остеоартроз включає в себе кілька тригерів, які повинні статися, щоб активізувати процес зносу хрящів.

Згодом, після зносу і витончення суглобового хряща, найближчі компоненти кістки починають змінюватися за допомогою формування кісткового склерозу, деструктурування нормальної внутрішньої архітектури кісток, і утворення остеофітів і кіст.

Ожиріння, літній вік, професійна діяльність, надмірне навантаження на суглоб через спорту високого рівня, вади розвитку або зміни в анатомії стегна, як правило, є одними з причин остеоартриту тазостегнового суглоба.

Збільшення появи остеоартрозу тазостегнового суглоба після менопаузи у жінок є явною ознакою непрямого зв’язку. Цей зв’язок зустрічається навіть у молодих жінок, які з різних причин мають цей гормональний стан.

Читайте також:  Які продукти шкідливо їсти взимку, розповіла дієтологиня

Як уникнути зносу стегон

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News