Дефіцит деяких макро – і мікроелементів в організмі часто призводить до серйозних проблем. Стало відомо про один такий елемент, який може викликати неприємні наслідки для здоров’я.

Вчені закликають уважно стежити за щоденним прийомом їжі і споживати тільки якісні і корисні продукти, пише EatThisNotThat!. Наприклад, вони рекомендують включати в раціон бразильські горіхи, свинину, яловичину, курку, індичку, тунець або сардини.

Справа в тому, що всі ці продукти містять в своєму складі селен. Це мінерал, який природним чином зберігається в грунті, продуктах харчування і в невеликій кількості у воді.

Селен – це надзвичайно важливий мінерал і антиоксидант для людського організму, так як він підвищує імунітет, захищає від запалень, а також грає ключову роль в підтримці нормального обміну речовин.

Читайте також:  Від холестерину і для здорового серця: простий, але корисний овоч

Згідно з деякими дослідженнями, споживання селену має позитивну противірусну дію, знижує ризик розвитку онкологічних і аутоімунних захворювань, і хвороб щитовидної залози. Крім того, з’ясувалося, що дефіцит селену може підвищити ризик серцево-судинних захворювань у літніх людей.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News