Мода на пологи з чоловіком може обійтися жінці боком, як з’ясували вчені з Університетського коледжу Лондона. Вони встановили, що у жінок, які народжують разом зі своїми партнерами відзначаються більш інтенсивні болі.
[ads1]

Для багатьох жінок із західних країн сама думка про необхідність народжувати без коханого чоловіка поруч здається страшною – настільки тут поширилася ця традиція. Але дослідження показують, що представницям прекрасної статі краще обходитися в цьому питанні без чоловіків. Учені з Великобританії встановили, що присутність коханого партнера підсилює жіночу біль при пологах.
 
Хоча пологи з чоловіком організовуються спеціально для зниження інтенсивності болю у майбутньої мами, вчені не виявили взагалі жодної жінки, яка зазнавала б менше страждань в присутності свого чоловіка або бойфренда. Автори дослідження експериментували на 39 жінках, рівень болю яких при уколах лазерним променем в палець вимірювався як у присутності чоловіків або бойфрендів, так і без них. Спочатку жінкам кололи пальці, коли вони були поруч з чоловіками, а потім на самоті.

Дослідники стежили за електричною активністю мозку жінок. Крім того, самих дам просили оцінити рівень болю за 11-бальною шкалою. Виявилося що біль, який жінки відчували в присутності чоловіка, завжди був сильнішим того болю, який дами відчували без коханої людини. Попередні дослідження показали, що жінки не користуються знеболюючими після пологів так інтенсивно, якщо їх партнери в момент появи дитини на світ знаходилися поруч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ГОЛОВНА ТАЄМНИЦЯ ПОЛОГІВ РОЗГАДАНА

УЧЕНІ ПЕРЕГЛЯНУЛИ ТЕРМІН ЗДОРОВИХ ПОЛОГІВ

ПІЗНІ ПОЛОГИ – ОЗНАКА ДОВГОЛІТТЯ