Люди, які бажають скинути зайві кілограми, повинні віддавати перевагу гарячій їжі. Ситуацію прокоментував професор Морін Моррін з Університету Ратджерс.

Наукову роботу проводили американські вчені з декількох університетів США. В рамках дослідження 14 днів фахівці дивилися за замовленнями гостей нью-Йоркського кафе, де в меню пропонуються холодні і гарячі сендвічі.

Вченими встановлено, ті, хто вважає за краще замовляти холодну їжу, в два рази частіше додатково брали закуски. Подібна закономірність була помічена і серед тих, хто замовляв не їжу, а напої – холодні або гарячі. У першому випадку додатково купували ще солодку випічку.

Читайте також:  Вчені назвали дієту, яка може збільшити тривалість життя

На думку експертів, люди на рівні інстинктів сприймають холодну їжу як менш ситну. Є й інше пояснення, згідно з яким гаряча їжа сильніше впливає на органи чуття, а це вже впливає на відчуття ситості.

Поки вчені не визначили кореляцію між температурою їжі і масою тіла. Як підкреслив Моррін, є підстави вважати, що бажаючим схуднути краще їсти гарячі страви, так як таких споживається менше, ніж холодних.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News