Постарайтеся утриматися від вживання цих продуктів, хоча б за кілька годин до побачення. І ні, це не цибуля з часником, про які Ви могли подумати. Отже, 5 продуктів, які не варто вживати перед сексом.

Кава

Кофеїн провокує зниження тестостерону. Дві чашки в день – це максимум, що Ви можете собі дозволити. Не забувайте, що кава має бути натуральною. Розчинна кава перетворює чоловічий гормон в жіночий.

Газовані напої

Солодка газована вода не тільки знижує рівень тестостерону. Через міститься в своєму складі вугільної кислоти вона «окисляє організм». А, як відомо, сперматозоїди вмирають в кислому середовищі.

Фастфуд

В картоплі фрі, хот-догах і твоїх улюблених гамбургерах повно трансжирів, які знижують рівень тестостерону і сповільнюють циркуляцію крові, що в підсумку, може погано відбитися на ерекції.

Енергетики

Швидкий приплив енергії незабаром зміниться втомою, загальною млявістю і нервовим напруженням. А якщо Ви переборщите і вип’єте занадто багато, то може настати передозування, яке спричинить за собою розкоординацію рухів, скажено посилене серцебиття і підвищену пітливість.

Алкоголь

Навіть невелика доза алкоголю здатна підвищити рівень тестостерону, але дуже скоро він стрімко знизитися. Власне тому, після келиха вина ми відчуваємо сексуальний потяг, але рідко досягаємо оргазму в ліжку. Крім того, алкоголь пошкоджує тканини яєчок, які відновлюються лише частково.

Джерело: xxl