Антивіковий догляд за шкірою – це бізнес з багатомільярдним оборотом, але експерти по догляду за шкірою стверджують, що будь-які продукти з позначкою “антивікові”, ймовірно ,є “сміттям”!. Експерт по догляду за шкірою і автор книги “Догляд за шкірою: повне без надмірностей” Керолайн Хіронс вважає, що в догляді за шкірою мало інгредієнтів, які насправді антивікові.

Блогер пише в своїй книзі: “деякі інгредієнти можна назвати” профілактикою старіння», оскільки вони не звертають назад ознаки старіння, але допомагають уповільнити їх або запобігти їх погіршення”.

Селен

На думку експертів Slow Aging, добавки селену можуть допомогти уповільнити процес старіння.

Читайте також:  Знайдено спосіб лікування ожиріння і пов'язаних з ним хвороб

“Селен представляє великий інтерес через його важливу роль у підвищенні ефективності вітаміну Е, іншої поживної речовини, що запобігає пошкодженню тканин, спричиненому вільними радикалами. Він необхідний для виробництва селенопротеїнів, які класифікуються як антиоксидантні ферменти. З віком накопичення вільних радикалів викликає незворотні пошкодження ваших клітин і їх ДНК, підвищуючи ризик раку і серцевих захворювань”.

Колаген

Колаген надає структуру і силу вашій шкірі та іншим тканинам, а добавки з колагеном і засоби по догляду за шкірою повинні зробити вашу шкіру більш пухкою і молодою.

Ваше тіло виробляє власний колаген, але з 20 років воно виробляє на 1 відсоток менше колагену в рік.

Читайте також:  Доктор Комаровський розповів, як уникнути інфаркту в 30 років

За словами експертів Holland and Barrett, амінокислоти можна отримати з продуктів, багатих білком, таких як нежирне м’ясо, риба, горіхи, насіння, соєві продукти, такі як тофу, боби, бобові і молочні продукти, наприклад сир, яйця, молоко і йогурт.

Вітамін Е

Вітамін Е часто вважається найважливішим антиоксидантом, оскільки він захищає клітини від пошкоджень. Національна служба охорони здоров’я пояснює, що вітамін Е допомагає підтримувати здоров’я шкіри і очей і зміцнює природний захист організму від хвороб та інфекцій.

Вітамін можна знайти в широкому діапазоні продуктів, таких як рослинні олії, горіхи, насіння і зародки пшениці, але ви також можете приймати 4 мг в день, якщо ви Чоловік, або 3 мг в день, якщо ви жінка, в формі добавок.

Читайте також:  Яким повинен бути раціон харчування взимку, розповів лікар

Перед застосуванням будь-яких добавок необхідна консультація лікаря.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News