У спекотні дні природним шляхом знижується потреба організму в калорійних і енергоємних продуктах. Що ж тоді потрібно?

За словами науковців, спекотна погода – непросте випробування для організму: для адаптації до некомфортною високій температурі потрібен міцний імунітет. Експерти склали список продуктів харчування, які допомагають легше пережити спекотні дні, про це пише Hronika.info.

Ось як виглядає цей продуктовий перелік:

Огірки. Гранично насичені вологою, ці овочі захищають організм від зневоднення і відмінно освіжають.

Помідори. Деякі вчені вважають, що для зволоження організму потрібно не стільки пити воду, скільки вживати продукти, що містять її. Помідори в цьому плані ідеальні: крім великої кількості рідини в них багато вітамінів.

Квасоля. Згідно з наявними науковими даними, вживання квасолі нормалізує роботу потових залоз.

Гречка. Гречана крупа – хороше джерело заліза, важливого для підтримки здорового рівня гемоглобіну в організмі. Якщо гемоглобін в нормі, спека переноситься легше, стверджують вчені.

Яблука. Серед фруктів яблука є одними з кращих – вони доступні і містять безліч корисних нутрієнтів. Їх вживання заповнює втрачені в спекотні дні корисні речовини, які вимиваються з організму разом з потом і сечею через рясне пиття.

Зелень. Різноманітна зелень містить необхідні для здорової психіки і якісного сну вітаміни групи B. Крім того, це прекрасний джерело вологи – більш ніж на 90 відсотків зелені листові овочі складаються з води.

Ягоди. В них містяться вітамінні сполуки, які не зустрічаються більше ні в яких інших продуктах.

Кисломолочні продукти. Їх вживання не тільки допомагає втамувати спрагу, але і насичує без ваги для травлення, поповнює дефіцит білка. При цьому кисломолочні продукти добре поєднуються з рослинними.

Джерело: МедікФорум