ГоловнаНовини Здоров'яВчені назвали простий засіб, який захистить від хвороб судин

Вчені назвали простий засіб, який захистить від хвороб судин

Вчені з’ясували, що незахищений секс знижує ризик виникнення смертельної недуги – атеросклерозу, який атакує наші судини.

Судини

Всім відомо, що презерватив потрібен для захисту. Користуючись ними, ви позбавляєте себе природних засобів захисту від багатьох хвороб. Наприклад, склерозу, вважають дослідники.

При незахищеному статевому акті партнери обмінюються гормонами. У чоловіків багато андрогенів, якими він ділиться з партнеркою. Саме ці гормони дають статеву пристрасть, фізичну силу і швидкість мислення.

Жінки ж під час сексу отримують естрогени, які проявляються в ніжності, турботі, ніжності, а також знищують зашкарублість шкіри. При постійному використанні «гумового бар’єру» жіночий організм перебудовується на вироблення чоловічих гормонів, тому швидше зношується.

Читайте також:  6 повсякденних звичок, які можуть зруйнувати кишковий біом і здоров'я

– Нормальна інтимна близькість багато століть сприяла довголіттю і оберігала від атеросклерозу, – говорить кандидат біологічних наук Ринада Мінвалеєва.

Зазначимо, що атеросклероз вважають хворобою літніх. Але ця хвороба може проявитися у чоловіків середнього віку. Молоді жінки, які народжували і все ще хочуть народити, до неї менш розташовані.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News