Час від часу нам потрібно проводити детоксикацію порожнини рота і зубів. Експерти розповіли про те, як це зробити.

Навіть якщо у вас дуже чисті зуби, вони можуть бути недостатньо чистими, як стверджують експерти. І здоров’я всього організму часто залежить від здоров’я порожнини рота. Ось чому час від часу нам потрібно проводити, що називається, детоксикацію рота і зубів. Почніть з придбання очисника з пінкою, яка є найпотужнішою зубною пастою з усіх можливих. Спеціальна щільна піна дозволяє основному компоненту зубних паст фтору набагато краще проникати всередину і атакувати скупчення бактерій в оболонці ясен. При цьому емаль зубів не пошкоджується. А ось ретельно чистити зуби як раз не потрібно, оскільки, чим сильніше ви тиснете на щітку, тим більше пошкоджуються зуби і ясна.

Обов’язково вкладіть кошти в купівлю іригатора – спеціального пристрою, який омиває порожнину рота звичайною теплою водою. Іригатор набагато корисніше і ефективніше, ніж зубна нитка, оскільки він дозволяє краще прочищати найвіддаленіші зони порожнини рота. Ідеально, якщо режим гігієни буде включати одночасне використання іригатора і зубної щітки.

Нарешті, ні в якому разі не можна забувати про догляд за зубами між основними прийомами їжі. Ми навряд чи зможемо постійно носити з собою зубну пасту і зубну щітку, особливо якщо врахувати, що чистити зуби одразу після їди шкідливо, так як тим самим ви втираєте прямо в зуби і ясна кислоту та інші шкідливі субстанції. Необхідно слині дати можливість розчинити їх. Для цього їй можна допомогти за допомогою спеціальних ополіскувачі, що містять ксиліт. Це ще один популярний підсолоджувач, з допомогою якого можна знизити ризик карієсу. Ополіскувачі разом з жувальними гумками проводять непогану роботу по очищенню порожнини рота. А останньою родзинкою може стати шматочок лимона або апельсина. У невеликій кількості цих фруктів недостатньо кислоти для пошкодження емалі, зате вони викличуть багато слини, яка запобігає сухість у роті, сприяє формуванню бактеріального нальоту.

Джерело: МедікФорум