Це може здатися дивним, але вживання сиру і бісквіту здатне призвести до схудненню. Експерти настійно радять охочим скорегувати свою вагу переходити на насичені волокнами продукти харчування.

Все здається елементарним: якщо ви з’їдаєте більше калорій, ніж спалюєте, тим самим поправляєтеся. Однак існують деякі види простих дієт, які дозволяють, що називається, перезарядити метаболізм. А це допоможе утримати людину від переїдання і поліпшити здоров’я всієї шлунково-кишкової системи, що знизить кількість зайвої ваги. Починати необхідно з харчових волокон, які уповільнюють процес травлення, надовго зберігаючи відчуття ситості в животі. Дослідження показують, що харчові волокна також збільшують кількість «здорових бактерій в кишечнику, які посилають сигнали рецепторів інсуліну для регулювання рівня цукру в крові. Багато волокон міститься в цільнозерновому хлібі, пасті, коричневому рисі, зелених овочах і ягодах.

Налягайте на сир і крекери, які швидко розщеплюються і переробляється в енергію, обов’язково поєднуючи їх з продуктами харчування, які повільно розчеплюються. Наприклад, таким ідеальним поєднанням буде сир і крекери разом з виноградом. Уникаєте по можливості використання антибіотиків, які вкрай руйнівно впливають на бактерії в нашому кишечнику, але обов’язково вживайте ферментовані продукти, тобто ті, що пройшли через бродіння. До них можна відносити квас, кефір і тому подібна їжа.

Якщо ви жити не можете без перекусів між основними прийомами їжі, то обов’язково включіть до їх складу різні фрукти. Організм швидко переробляє виноград цукор, але якщо є яблука, то цей процес сповільнюється. Ось чому нам потрібні різноманітні фрукти. Ну і, звичайно, не забувайте про фізичні навантаження, без яких будь-які дієти безглузді.

Джерело: МедікФорум